Kontakta oss

Angelica Ekholm

VD

070-209 82 17

Erika Hinz

Chef Projektarena

070-557 77 67

Christina Sjöberg

Chef kommunikation

070-352 31 98

Victoria Ställberg

Chef Företagsarena

070-671 04 51

Pasi Lampinen

Projektekonom

070-787 58 80

Susanne Åkerlund

Projektledare och projektekonom

070-532 80 41

Stina Mellembråten

Ekonom

073-762 27 95

Anna Torsgården

Projektledare och hållbarhetsstrateg

070-577 99 57

Jörgen Bond

Affärscoach

073-920 03 60

Mats Jacobsson

Ekonomichef och projektledare

070-236 79 50

Annelie Strömberg

Projektledare och hållbarhetsstrateg

0723-528367

Stefan Rodheim

Projektledare

076-133 30 75

Lina Sofia Lundin

Projektledare

076- 329 86 70

Linnea Borgström

Hållbarhetsstateg och affärsutvecklare

076-167 26 10

Jacob Ode

Affärsutveckling

076- 096 15 20

Felicia Dakkour

Affärsutveckling

076- 142 10 25

Erik Tosterud

Affärsutvecklare

076-341 08 38

Cecilia Carter

Affärsutvecklare

076-341 60 52

Maria Edling Hansson

Projektledare

076-109 64 40

Jörgen Steen

Affärscoach

070-522 71 58

Brita Klingberg

Affärscoach

070-270 22 79

Johan Sellner

Finansieringscoach

073-526 00 23

Marianne Färlin

Affärscoach

070-8397543

David Nordlund

Affärscoach

070-270 21 93

Johan Nestor

Affärscoach

073-353 12 18

Marie Ericson

Projektledare Enterprise Europe Network

070-621 12 46

Patricia Eresjö

Projektledare & Affärsutvecklare

070- 627 00 82

Ann-Louise Larsson

Projektledare Viable Cities, Attraktiv Industriregion, Smart City Sweden

070-695 62 92

Sara Abrahamsson

Kommunikatör

076-131 29 70

Boel Blomqvist

Kommunikatör

070-270 22 73

Elisabeth Fränne Wallin

Kommunikatör

070-666 93 54

David Levrén

Projektledare

070-360 44 03

Pernilla Löfling

Projektledare

073-095 75 75

Sofia Lundell

Projektekonom

070-283 55 50

Susanne Ohlson Berglund

Uthyrare Dalarna Science Park

0243-738 72

Tina Persson

Möten & Konferens

0243-734 00

Pernilla Bergkvist

Förvaltare Dalarna Science Park

Jörgen Isaksson

Styrelseordförande

0243-738 78; 070-347 58 89

Alexandra Bennström

Styrelseledamot/Swedbank

Dan Persson Norgren

Styrelseledamot / Stora Enso

Anna Hed

Styrelseledamot / Mora kommun

Mia Eriksson

Styrelseledamot / SSAB

Joakim Storck

Board Member / Högskolan Dalarna

Åsa Granat

Styrelse/ Borlänge Kommun

Anders Lindh

Styrelse / Falu Kommun